Znížená cena!!! Rodinný dom v obci Iža s obchodnou miestnosťou

CENA: 135.000,- €

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Iža. Dom stojí v tichej ulici na 17 árovom pozemku. Úžitková plocha domu je 120 m2 plus 20 m2 veľká terasa. Je postavený z pálenej tehly. Rok postavenia 1967. Dom prešiel rekonštrukciou: boli vymenené elektrické a vodovodné rozvody, okná na plastové, strecha bola tiež zrekonštruovaná. Kúrenie je zabezpečené plynovým kúrením a už spomínaným krbom. Verejný vodovod je zavedený, odpadová voda sa odvádza do žumpy.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa s klimatizáciu, obývačka, kde sa nachádza krásny krb, chodba, ktorá oddeľuje dennú a spaciu časť domu, 2 izby, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, WC, špajza. Za domom sa nachádza garáž s dielňou a letná kuchyňa vybavená tiež s kuchynskou linkou a barovým pultom. Vedľa domu sa nachádza obchodná miestnosť s rozlohou 28 m2.
Za domom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami: čerešňa, hruška, 2 broskyne, marhuľa, 2 slivky, višňa.
Podrobnejšie informácie poskytneme na tel. čísle +421 908 740042 alebo mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo. Realitná kancelária SB REALITY, s.r.o. je overený člen 

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk