PREDAJ pekný a kvalitný rodinný dom,

Ponúkame na predaj pekný, priestranný a dobre dispozične riešený rodinný dom s terasou, garáž pre 2 autá a veľký pozemok.

RODINNÝ DOM:

Nadzemné podlažie pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou , troch nepriechodných izieb, chodby, špajze, kúpeľne spojenej s toaletou, technickej miestnosti, šatníku a krytej terasy.

Betónové základy domu sú doplnené vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie sú murované z tehál v hrúbke 0,50 m. Drevený krov je valbový so stojatou stolicou. Valbová strecha je pokrytá betónovými škridlami. Podkrovný priestor je využívaný ako povalový priestor s drevenými sklápacími schodmi. Vykurovanie domu je pod podlahové teplovodné. Zdrojom vykurovania je kondenzačný kotol. Na ohrev na teplej vody slúži zásobníkový ohrievač prepojený s kotlom. Elektroinštalácia je svetelná motorická. 

Doplnkové vybavenie - sklokeramický el. sporák so zabudovanou multifunkčnou el. rúrou, odsávač pary, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, klimatizácia.

Úžitková plocha: 190 m2

GARÁŽ:

Je určená pre 2 autá. Stojí na betónových základoch. Je zaizolovaná, vybavená elektrinou 220/380 V a vodovodom.

Úžitková plocha: 60 m2

POZEMOK:

Na rovnomernom rovinatom pozemku sa nachádza obecný vodovod, el. prípojka, plyn, odpadové vody sa odvádzajú do žumpy.

Výmera: 1.033 m2

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk