Veľký lukratívny pozemok pri rieke Dunaj

CENA: 199.000,-€

Nenechajte si ujsť príležitosť kúpiť rozľahlý pozemok ležiaci pri rieke Dunaj v obci Radvaň nad Dunajom.

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce s celkovou rozlohou 13 000 m2. Pozemok sa nachádza cca v 150 m vzdialenosti od výstavby kompy "Radvaň - Neszmély", vďaka ktorej sa jednoducho a rýchlo dostanete na druhú stranu Dunaja do Maďarska. Kompa by mala byť odovzdaná v druhej polovici roka 2022 a výrazne zatraktívni lokalitu, v ktorej sa pozemok nachádza a tým sa stáva zaujímavou investíciou a perspektívnym stavebným zámerom na výstavbu rekreačnej chaty, rodinného domu alebo polyfunkčnej budovy. Vstup na pozemok je priamo z hlavnej cesty. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete, ako je prípojka vody a prípojka elektriny. Vedenie plynu je priamo pri príjazdovej ceste vedúcej k tomuto pozemku. Jedná sa o lukratívny pozemok, ktorý má juhozápadnú orientáciu. Zo zadnej časti pozemku je priamy prístup k rieke Dunaj. Pozemok siaha až k brehu rieky.

Lokalita, v ktorej sa pozemok nachádza ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít, stáva sa stále obľúbenejším miestom pre ľudí vyhľadávajúcich miesta na rybárčenie, bicyklovanie, alebo len na oddych vo svojej záhrade s výhľadom na rieku Dunaj. Priamy prístup k rieke poskytuje veľa možností na vodné športy. Vlastníci motorového člnu majú možnosť celoročného bezpečného kotvenia v prístave MARINE Patince. V 4 km blízkosti lokality sa nachádza termálne kúpalisko a vychýrený Wellness Patince.

Obec Radvaň nad Dunajom sa nachádza na polceste medzi Komárnom a Štúrovom, neďaleko maďarského historického mesta Ostrihom s jeho krásnou bazilikou. Všetky tieto miesta sú dostupné aj na bicykli prostredníctvom podunajskej cyklotrasy.

Bližšie informácie poskytneme na tel. čísle +421 908 740042, alebo na mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk


V KÚPNEJ CENE SÚ ZAHRNUTÉ VŠETKY PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

Zabezpečujem klientsky servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo.

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk