Veľký lukratívny pozemok pri rieke Dunaj

CENA: 199.000,-€

Nenechajte si ujsť príležitosť kúpiť rozľahlý pozemok ležiaci pri rieke Dunaj v obci Radvaň nad Dunajom.

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce s celkovou rozlohou 13 000 m2. Pozemok sa nachádza cca v 150 m vzdialenosti od výstavby kompy "Radvaň - Neszmély", vďaka ktorej sa jednoducho a rýchlo dostanete na druhú stranu Dunaja do Maďarska. Kompa by mala byť odovzdaná v druhej polovici roka 2022 a výrazne zatraktívni lokalitu, v ktorej sa pozemok nachádza a tým sa stáva zaujímavou investíciou a perspektívnym stavebným zámerom na výstavbu rekreačnej chaty, rodinného domu alebo polyfunkčnej budovy. Vstup na pozemok je priamo z hlavnej cesty. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete, ako je prípojka vody a prípojka elektriny. Vedenie plynu je priamo pri príjazdovej ceste vedúcej k tomuto pozemku. Jedná sa o lukratívny pozemok, ktorý má juhozápadnú orientáciu. Zo zadnej časti pozemku je priamy prístup k rieke Dunaj. Pozemok siaha až k brehu rieky.

Lokalita, v ktorej sa pozemok nachádza ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít, stáva sa stále obľúbenejším miestom pre ľudí vyhľadávajúcich miesta na rybárčenie, bicyklovanie, alebo len na oddych vo svojej záhrade s výhľadom na rieku Dunaj. Priamy prístup k rieke poskytuje veľa možností na vodné športy. Vlastníci motorového člnu majú možnosť celoročného bezpečného kotvenia v prístave MARINE Patince. V 4 km blízkosti lokality sa nachádza termálne kúpalisko a vychýrený Wellness Patince.

Obec Radvaň nad Dunajom sa nachádza na polceste medzi Komárnom a Štúrovom, neďaleko maďarského historického mesta Ostrihom s jeho krásnou bazilikou. Všetky tieto miesta sú dostupné aj na bicykli prostredníctvom podunajskej cyklotrasy.

Bližšie informácie poskytneme na tel. čísle +421 908 740042, alebo na mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk


V KÚPNEJ CENE SÚ ZAHRNUTÉ VŠETKY PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

Zabezpečujem klientsky servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo.

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk


Rekreačná chata s veľkým pozemkom pri Dunaji, Radvaň nad Dunajom

CENA: 95.000,-€

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v obci Radvaň nad Dunajom, ktorý má priamy prístup k Dunaju.

Chatka nebola dlhší čas využívaná a udržiavaná, čo sa prejavilo na jej horšom technickom stave. Nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 3100 m2. Vstup na pozemok je z hlavnej cesty. Prípojka vody je na hranici pozemku. Pozemok disponuje vlastnou studňou. Prípojka elektriky je zrealizovaná z el. NN vedenia, ktoré sa nachádza na hranici pozemku a je pripojená na chatu. Vedenie plynu je priamo pri príjazdovej ceste vedúcej k tomuto pozemku. Ide o lukratívny pozemok v krásnom a tichom prostredí s juhozápadnou orientáciou v tejto lokalite. Zo zadnej časti je priamy prístup k Dunaju, pozemok siaha až do vody. K pozemku je možné prikúpiť susediaci pozemok o rozlohe 2200m2 a tak získať priestor pre vybudovanie stavby s polyfunkčným využitím.

Úžitková plocha chatky je 53 m2 prízemie + 45 m2 poschodie = 98 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa so sprchou, WC a umývadlom, vonkajšia zastrešená terasa s otvoreným krbom. V murovanej prístavbe sa nachádza sklad. Na poschodí sú dve izby - samostatná spálňa a spoločenská izba. Kapacita je ideálne 4 - 5 osôb. Pri vstupe na poschodie cez vonkajšie schodisko sa nachádza balkón s výhľadom na cestu a čiastočne na Dunaj. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. Voda je z vlastnej studne a je úžitková, ohrev vody je 80 l zásobníkom TÚV.

Lokalita, v ktorej sa chata nachádza ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít. V 4 km blízkosti lokality sa nachádza aj termálne kúpalisko a vychýrený Wellness Patince. Priamy prístup k Dunaji poskytuje veľa možností na vodné športy. Ak ste vlastníkom motorového člnu, máte možnosť celoročného a chráneného kotvenia v MARINE Patince vzdialenej len cca 4 km od pozemku. Samotné spustenie a vytiahnutie vášho člnu na rieku bude realizovateľné aj priamo pri kompe.


Kompa "Radvaň (SK) - Neszmély(HU)", bude dokončená do 10/2022 a nachádza len 170 m od pozemku. Ňou sa dostanete do Maďarska. Tým pádom je isté zhodnotenie a využitie pozemku v budúcnosti.Bližšie informácie poskytneme na tel. čísle +421 908 740042 alebo na mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk .

V KÚPNEJ CENE SÚ ZAHRNUTÉ VŠETKY PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientsky servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo.

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk