Predaj, poschodový rodinný dom, Nesvady

CENA: 113.000,- €

Ponúkame na predaj 7 izbový poschodový rodinný dom v meste Nesvady neďaleko novootvoreného termálneho kúpaliska Thermál. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu. Môžete si ho rekonštruovať podľa vlastných predstáv a využiť pre vlastné alebo podnikateľské účely. Dom stojí na pozemku vo výmere 1 070 m2.

Dom je postavený z kvádrov. Rok postavenia 1972. Úžitková plocha je 240 m2 plus pivnica a pristavaná garáž. Dispozičné riešenie domu - prízemie: predsieň, 3 neprechodné izby, kuchyňa, - poschodie: 4 izby, kúpeľňa, toaleta. Podlahu tvoria drevené parkety a keramická dlažba. Ústredné kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom aj tuhým palivom. Verejný vodovod je zavedený - ohrev vody je zabezpečený el. bojlerom, odpadová voda sa odvádza do žumpy.

Vzhľadom na to, že sa rodinný dom nachádza na 600 metrov (cca 5-6 min. chôdze) od termálneho kúpaliska Thermál, stáva sa táto nehnuteľnosť zaujímavou investíciou a perspektívnym zámerom na penzión.

Podrobnejšie informácie poskytneme na tel. čísle 0908 740042 alebo mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo. Realitná kancelária SB REALITY, s.r.o. je overený člen ZRKS (Združenie Realitných Kancelárií Slovenska).


SB REALITY s.r.o. - Kancelária KOMÁRNO

Palatínova 39

Komárno 945 01

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk


Predaj, 4-izbový rodinný dom, Nesvady

CENA: 92.000,- €

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v meste Nesvady neďaleko supermarketu Tesco. Stojí na 15 árovom pozemku. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje si rozsiahlu rekonštrukciu. Dom je postavený z hliny. Zastavaná plocha je 100 m2. Na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete.
Na pozemku stojí ďalšia samostatná budova s rozlohou 200 m2, postavená v štyridsiatich rokoch minulého storočia. Je to budova bývalého kina, postavená z tehál. Ponúka širokú škálu využitia, napr. obchodný priestor, bowling, reštaurácia... atď.

Podrobnejšie informácie poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo. 

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk