REZERVOVANÉ apartmánový/rodinný dom s bazénom, Veľký Meder

CENA: 139.000, - €

Ponúkame na predaj pekný vzdušný apartmánový/rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite mesta Veľký Meder. Dom bol postavený v roku 1958. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 1998 a čiastočná v roku 2021. Dom stojí na betónových základoch doplnených hydroizoláciou. Vonkajšie múry domu sú hrubé hlinené, vnútorné z pálených tehál. Strecha je škridlová. Okná sú dvojité drevené. Na zemi sa nachádza striedavo plávajúca podlaha a keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.

Dom je riešený ako apartmán s dvomi spálňami. Dispozične ďalej pozostáva z obývacej miestnosti, kompletne zariadenej kuchyne (el. sporák, plyn. rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, kávovar, hriankovač, príbor, taniere, nádoby), kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou, bidetom a toaletou.

Súčasťou nehnuteľnosti je aj murovaná prístavba. Jedna z miestností slúži ako letná kuchynka, druhá ako sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a tretia ako odkladací priestor.

Relax a pohodu Vám zabezpečí terasa, krytý bazén a pekná zelená záhrada.

Dom leží na 8 árovom pozemku, so všetkými dostupnými inžinierskymi sieťami (plyn, elektrina, obecný vodovod, kanalizácia).

Na plnenie bazéna a polievanie je možné použiť nezávadnú vodu zo studne.

Kvalitné pripojenie na internet a TV je zabezpečené optickým káblom.

Ďalšou z mnohých príjemných vecí, ktoré poskytuje ponúkané bývanie je aj blízkosť obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus, pre milovníkov romantiky krásne prechádzky alebo výlety na bicykli a korčuliach.

Podrobnejšie informácie Vám poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo. 

Ing. Branislav Sádovský

E-mail: sadovsky@sbreality.sk

Telefón: 0908 717 300