ZNÍŽENÁ CENA Dom na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv, Bátorove Kosihy 

Ponúkame na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Bátorove Kosihy. Dom je v pôvodnom stave, tým pádom Vám ponúka možnosť rekonštrukcie podľa Vašich predstáv.

Bol postavený z pálených tehál v roku 1973. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, zároveň sa tu nachádza aj kotol na tuhé palivo. V súčasnosti je zabezpečená voda zo studne. Je ale možné po menších technických úpravách využiť verejný vodovod s prípojkou pred domom. Odpadová voda sa odvádza do žumpy.

Dom je veľmi dobre dispozične riešený. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, veľká technická miestnosť a garáž na 2 autá.

Z chodby sa vchádza na 2. nadzemné podlažie, kde sa nachádzajú 4 priestranné izby, z ktorých 3 izby sú samostatné, nepriechodné a jedna je spoločenská miestnosť. Táto miestnosť má výstup na priestrannú lodžiu. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa so špajzou a kúpeľňa s toaletou.

Zastavaná plocha je 130 m2, úžitková plocha domu 260 m2. Celková rozloha pozemku je 2158 m2.

Vzhľadom na zaujímavé dispozičné riešenie sa táto nehnuteľnosť stáva perspektívnym zámerom na vybudovanie dvojgeneračného rodinného domu, resp. na využitie podnikateľských aktivít.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. V prípade konkrétneho a seriózneho záujmu o cene predmetnej nehnuteľnosti je možné rokovať na obhliadke s majiteľom.

Obec Bátorove Kosihy disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Obec sa nachádza vo vzdialenosti 28 km od Komárna a 25 km od Štúrova, od vychýreného termálneho kúpaliska.

Podrobnejšie informácie poskytneme na tel. čísle 0908 740 042 alebo mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

SB REALITY s.r.o. - Kancelária KOMÁRNO
Palatínova 39
Komárno 945 01

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk