Prenájom 2 izbový byt, LP, Komárno

CENA S ENERGIAMI: 650,- €/mesiac

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt v bytovom dome, ktorý sa nachádza na Leteckom poli v tichom okolí, blízko prírody. Byt má centrálne kúrenie, centrálny ohrev teplej vody a vlastnú klimatizáciu. Steny spálne sú zvukovo izolované. Byt je kompletne zariadený, kuchyňa je vybavená indukčnou varnou doskou, digestorom, myčkou riadu a systémom filtrácie pitnej vody. Byt má rozlohu 67m2. K bytu patrí aj pivnica s rozlohou 11m2. Areál bytového domu je oplotený, vjazd autom je možný cez bránu s diaľkovým ovládaním. V areáli sa nachádza zeleň. K bytu patrí aj parkovacie státie, ktoré sa nachádza v areáli. Cena: 650,- EUR/mesiac s réžiou, vrátane internetu a satelitovej televízie. Kaucia na dva mesiace. Dohoda možná. Voľný od septembra.

Albérletbe kínálunk egy tágas, kétszobás lakást egy singellői lakóházban, közel a természethez. A lakáshoz központi fűtés, központosított melegvíz-előállítás és saját klíma tartozik. A hálószoba falai hangszigeteltek. A lakás teljesen berendezett, a konyha indukciós sütőlappal, páraelszívóval, mosogatógéppel és szűrt ivóvízrendszerrel ellátott. A lakás területe 67m2. A lakáshoz 11m2 területű pince is tartozik. A lakóház területe elkerített, az autóval való behajtás távvezérelt kapun keresztül lehetséges. A területen zöldövezet is van. A lakáshoz parkolóhely is tartozik. Ár: 650,- EUR/hónap rezsi, internet és szatelit-tv díjával együtt. Kéthónapos előleg. Az ár alkuképes. Szeptembertől beköltözhető.

Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk


Prenájom 2 izbový byt, Gazdovská ul., Komárno

CENA S ENERGIAMI: 580,- €/mesiac

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom. Nachádza sa na 3. poschodí v obytnom dome bez výťahu, vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt je čiastočne zariadený, viď foto. Nájomcovia majú k dispozícii aj pivnicu.

Prenájom je aktuálny od 1.7.2024.

V cene mesačného nájmu sú už započítané energie. 

V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk