Na predaj krásna chata vhodná aj ako rodinný dom

CENA: 184.500,- €

Ponúkame na predaj krásnu chatu v obci Podhájska zariadenú vo vidieckom štýle, vhodnú aj na celoročné bývanie.
Chata sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 600m2, len 300 m od termálneho kúpaliska. Dom s obytnou plochou 105 m2 má dve podlažia. Na vyvýšenom prízemí sa nachádza veľká zastrešená terasa, predsieň, kuchyňa s jedálenským kútom a krbom, kúpeľňa so sprchovým kútom a veľká priestranná izba. Na poschodí je tiež jedna veľká izba s balkónom, kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.
Chata je vkusne zariadená a predáva sa s celým zariadením. Je vhodná aj ako rodinný dom. Vykurovanie je riešené krbom a podlahovým kúrením.
V pekne upravenom zadnom dvore sa nachádza veľká terasa s murovaným krbom a bazénom a tiež vínna pivnica.
Dodávku vody zabezpečuje obecný vodovod a odpad je riešený žumpou. Spevnená príjazdová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k chate, parkovanie v prednom dvore za elektronickou bránou.
V obci je výborná vybavenosť: zdravotné stredisko, pošta, MŠ, ZŠ, reštaurácie, obchody.
Termálne kúpalisko Podhájska - "Mŕtve more Slovenska"

Termálne kúpalisko v Podhájskej je vyhľadávaný areál, otvorený celoročne. Na ploche 14 ha sa nachádza 10 bazénov s teplotou vody od 21°C do 38°C, tobogány, detské atrakcie, lehátka a množstvo stánkov s občerstvením a suvenírmi, reštaurácie. Voda termálneho kúpaliska je od roku 1973 čerpaná z geotermálneho prameňa silno mineralizovanej vody, z hĺbky až 1 900 m. Kúpalisko bolo rekonštruované a modernizované v roku 2004 a bolo vytvorené podľa najnovších nárokov a požiadaviek rekreantov.

Blízko areálu kúpaliska bolo postavené welness centrum Aquamarin, v ktorom si môžu návštevníci vychutnať vnútorný aj vonkajší bazénový svet, vodný bar, soľné jaskyne, saunový svet, turecký kúpeľ. V areáli neďalekého Energy hotela nájdeme aj vkusne vytvorený rímsky kúpeľ.

Liečivé účinky minerálnej vody: cievne ochorenia a ochorenia kĺbov, dna, reuma, ochorenia dýchacích ciest, štítnej žľazy, bolesti chrbtice, doliečenie zlomenín, ekzémy ochorenia pokožky, psoriáza.

Voda má blahodárne účinky aj na detský organizmus: v rámci balneoterapie boli zaznamenané vysoko pozitívne účinky v prípade ochorení: atopický ekzém, dermorespiračný syndróm, psoriáza, ichtyóza.

Oblasť je ideálna aj pre cykloturistiku. V blízkom okolí sa nachádzajú zaujímavosti: Nitra, Nitriansky Hrádok, Nové Zámky, Levice, Komárno.

Bližšie informácie na 0908 740042 alebo na zsitvova@sbreality.sk. Kontaktujte nás, neustále hľadáme nehnuteľnosti pre našich klientov.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

Zsuzsanna Árki

Telefón: 0903 241 144

E-mail: arki@sbreality.sk


Skvelá ponuka. Krásny rekreačný dom s apartmánmi - Podhájska

CENA v RK

Ponúkame na predaj krásny jednopodlažný rodinný dom na veľkom pozemku (s rozlohou 15 árov).
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrámci ktorej bolo vytvorených 6 samostatných izieb, z ktorých každá je vybavená kuchynským kútikom s kuchynskou linkou a priestorom na stolovanie, a tiež kúpeľňou s toaletou. Z každej izby je možnosť výstupu na terasu.
Nový majiteľ preto môže aj prijímať váčšiu spoločnosť, resp. využívať dom na pdodnikanie, na prenájom izieb, resp. apartmánov.
Dom má vlastné parkovisko pred budovou, upravený dvor s krásnym výhľadom, tiež priestrannú záhradu. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom, ktorý sa nachádza v technickej miestnosti.
Objekt je napojený na obecný vodovod, plyn a elektrinu, splašky sú odvádzané do žumpy.
Termálne kúpalisko Podhájska - "Mŕtve more Slovenska" je vyhľadávaný areál, otvorený celoročne. Na ploche 14 ha sa nachádza 10 bazénov s teplotou vody od 21°C do 38°C, tobogány, detské atrakcie, lehátka a množstvo stánkov s občerstvením a suvenírmi, reštaurácie. Voda termálneho kúpaliska je od roku 1973 čerpaná z geometrálneho prameňa silno mineralizovanej vody, z hĺbky až 1 900 m. Kúpalisko bolo rekonštruované a modernizované v roku 2004 a bolo vytvorené podľa najnovších nárokov a požiadaviek rekreantov.
Blízko areálu kúpaliska bolo postavené welness centrum Aquamarin, v ktorom si môžu návštevníci vychutnať vnútorný aj vonkajší bazénový svet, vodný bar, soľné jaskne, saunový svet, turecký kúpeľ. V areáli neďalekého Energy hotela nájdeme aj vkusne vytvorený rímsky kúpeľ.
Liečivé účinky minerálnej vody: cievne ochorenia a ochorenia kĺbov, dna, reuma, ochorenia dýchacích ciest, štítnej žľazy, bolesti chrbtice, doliečenie zlomenín, ekzémy ochorenia pokožky, psoriáza. Voda má blahodárne účinky aj na detský organizmus: v rámci balneoterapie boli zaznamenané vysoko pozitívne účinky v prípade ochorení: atopický ekzém, dermorespiračný syndróm, psoriáza, ichtyóza.

Bližšie informácie na 0903 241144 alebo na arki@sbreality.sk. Konaktujte nás, neustále hľadáme nehnuteľnosti pre našich klientov.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

Zsuzsanna Árki

Telefón: 0903 241 144

E-mail: arki@sbreality.sk