Tehlový 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hurbanova

Ak chcete bývať v obľúbenej lokalite v blízkosti centra mesta, táto ponuka by Vás mohla zaujať!

Ponúkam Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt v obľúbenej lokalite Hurbanova. Byt sa nachádza na 2. poschodí dvojposchodového bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so špajzou, troch slnečných izieb, a kúpeľne a toalety. V rámci rekonštrukcie boli vymenené elektrické rozvody a vodovodné potrubia s novými radiátormi. Byt má plastové okná s vonkajšími a vnútornými žalúziami. V kuchyni sa nachádza zánovná kuchynská linka, v kúpeľni je vykachličkovaný sprchový kút. V izbách je plávajúca podlaha, v ostatných priestoroch dlažba. Byt disponuje s vlastným kúrením, dôsledkom toho sú režijné náklady nízke.

VÝMERA: Úžitková plocha bytu je 63 m2. K bytu prislúcha zastrešený balkón, a taktiež 9 m2 pivnica.


PARKOVANIE: je verejné, bezproblémové.

POLOHA: Byt sa nachádza v tichej, veľmi žiadanej lokalite obklopenej zeleňou, v blízkosti centra mesta. V pešej vzdialenosti je škola, škôlka, zdrav. centrum, pivovar, železničná stanica.

Podrobnejšie informácie poskytnem na tel. čísle 0908 740042 alebo mailom agnesa.zsitvova@gmail.com .

Cena 82 000 € Cena zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.SB REALITY zabezpečuje klientsky servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo


SB REALITY s.r.o. - Kancelária KOMÁRNO
Palatínova 39
Komárno 945 01

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk


Moderný 3 izbový byt v Hurbanove

CENA: 78.900,- €

Ponúkam Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite Hurbanova. Byt sa nachádza na 3. poschodí sedemposchodového bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z kuchyne, z troch slnečných izieb, a z kúpeľne s toaletou. V rámci rekonštrukcie boli vymenené elektrické rozvody a vodovodné potrubia. Byt má plastové okná, kúpeľňa rozšírená a vykachličkovaná s murovaným jadrom, v izbách je plávajúca podlaha. Kuchyňa elegantne a moderne vybavená. Stačí nasťahovať a naplniť svoj sen o novom bývaní v útulnom priestrannom byte.
VÝMERA: Úžitková plocha bytu je 59 m2 . K bytu prislúcha pivnica.
PARKOVANIE: je verejné, bezproblémové.
POLOHA: Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. Škola, škôlka, zdrav. centrum, potraviny. 

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk