Exkluzívne u nás - PREDAJ - Penzión SLNEČNÝ DVOR, Podhájska

CENA: 325.000,- €

Ponúkame na predaj obľúbený a vyhľadávaný penzión SLNEČNÝ DVOR. Klientami penziónu sú hlavne návštevníci termálneho kúpaliska, zanietení rybári, turisti alebo rekreanti hľadajúci pokoj a relax v krásnom okolí Podhájskej.

Penzión sa nachádza na 10 árovom pozemku cca. 800 m od termálneho kúpaliska. Do 100 m sa nachádza obchod s potravinami a letné kino s reštauráciou, pre milovníkov filmov a spoločensko- kultúrnych akcií, ktoré sa pravidelne v priebehu týždňa (počas sezóny) striedajú.

Penzión sa skladá z troch základných objektov:

  • Dom pre personál (majiteľa)

Dom je umiestnený pri vstupnej bráne. Rozmery sú 6 x 18 m. Má verandu s dreveným zábradlím po jeho celej dĺžke. Dispozične pozostáva z dvoch veľkých izieb, jedálne spojenej s kuchyňou, spoločnej kúpeľne s toaletou, ktoré sa nachádzajú na prízemí. Povala domu je v perfektnom stave vďaka novej streche a môže slúžiť aj ako odkladací priestor pre veci súvisiace s chodom a fungovaním penziónu. Pri dome sa nachádza malý altánok a dielnička s nástrojmi a náradím. Altánok môže slúžiť ako miesto pre príjemné posedenie alebo kryté miesto pre bicykle. Altánok aj dielňa majú rozmer 2 x 4 m.

  • Apartmánový dom - ubytovanie pre hostí

Samotný penzión je situovaný v strednej časti pozemku. Objekt bol úplne zrekonštruovaný v rokoch 2008 až 2009 súčasnými majiteľmi, ktorí zabezpečili dostavbu a plné vybavenie penziónu. Celoročné ubytovanie je možné aj vďaka ústrednému kúrenie prostredníctvom plynového kotla.

Penzión SLNEČNÝ DVOR je ubytovaním apartmánového typu. Súčasťou každého apartmánu je okrem vlastného sociálneho zariadenia (WC, sprcha), úplne vybavená kuchynka pre prípravu stredne náročných jedál. V izbe sa nachádza satelitná TV a wi-fi.

Penzión disponuje troma 4 lôžkovými a štyrmi 2 lôžkovými apartmánmi. Maximálna ubytovacia kapacita je 20 osôb.

Podrobnejší opis spôsobu ubytovania:

  • apartmány sú 2 lôžkové (niektoré majú balkón) a 4 lôžkové (sú umiestnené na prízemí a sú určené aj pre menej mobilných klientov). 4 lôžkové apartmány sú väčšie a majú väčšiu kuchynku ako aj sociálne zariadenie. Z každej tejto izby je možný východ na drevený spoločný balkón, ktorý je vhodný napríklad na príjemné vonkajšie raňajky alebo večere.

Dva 2 lôžkové apartmány s balkónom sa dajú zlúčiť na jeden rodinný apartmán, ktorý má zvlášť izbu pre rodičov a deti s jedným vstupom.

Medzi týmito dvoma objektmi sa nachádza dostatočne veľké miesto pre pohodlné parkovanie pre všetkých návštevníkov penziónu.

  • Spoločenská miestnosť - občerstvenie pre hostí

Poslednou budovou areálu, ktorá je umiestnená v hornej časti za apartmánovým domom, je spoločenská miestnosť. Je úplne nová a je naplno využívaná klientmi penziónu. Rozmery stavby sú 8 x 8 m a pojme 14 osôb. Má vlastné vnútorné posedenie, kuchyňu, sociálne zariadenie a sklad. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a krbom na tuhé palivo. Ďalej sa tu nachádza plne zariadený bar pre hostí s LCD TV.

Francúzskymi vstupnými dverami je vidieť na terasu, ktorá za pekného počasia slúži k príjemnému večernému alebo raňajšiemu posedeniu na čerstvom vzduchu. Na výrobu dobrôt a k ukojeniu hladu slúži pekný vonkajší gril, ktorý je súčasťou terasy. Na trávnatom pozemku je umiestnená štýlová drevená hojdačka k príjemnému odpočinku.

Podrobnejšie informácie poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo.

Ing. Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk