Rekreačná chata - Radvaň nad Dunajom/Moča

CENA: 89.000,- €

Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu vo vyhľadávanej chatovej oblasti Radvaň nad Dunajom/Moča.

Chata sa nachádza na 300 m2 pozemku, v tesnej blízkosti známej Čárdy Moča a medzinárodnej cyklotrasy EuroVelo 6. Štrkovitá pláž Dunaja sa nachádza v 50 m vzdialenosti od chaty. K pozemku vedie asfaltová cesta. Orientácia chaty je juhovýchodná.

Jedná sa o novostavbu - montovaný drevený domček tzv. mobilný dom so 48 m2 obytnou plochou a 28 m2 terasou. Domček má 2 spálne, kuchyňu spojenú s obývačkou, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Obývačka má výstup cez sklenené posuvné dvere na priestrannú terasu.

Domček má zavedené inžinierske siete (elektrina, vodovod), pitná voda je zabezpečená zo studne. Domček je vybavený klimatizáciou, kúrenie je zabezpečené tepelným čerpadlom s infrapanelmi. Odpadová voda je riešená septikom. Do ceny domčeka ja zahrnutá aj hodnota kuchynskej linky s elektrickými spotrebičmi a parková úprava pozemku.

Domček môže slúžiť aj na celoročné bývanie.

Na predaj sú 2 samostatné chaty s pozemkami v spomenutej veľkosti.

Lokalita, v ktorej sa chaty nachádzajú ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít, rieka Dunaj poskytuje veľa možností na vodné športy. V 6 km blízkosti lokality sa nachádza termálne kúpalisko a vychýrený Wellness Patince.

Bližšie informácie poskytneme na našom telefónom čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo.

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk