PREDANÉ Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Búč

CENA: 85.000,- €

Ako by ste bývali v novom... Taký pocit Vám dáva zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom v tichej, pokojnej lokalite dediny Búč. Celková rozloha pozemku je 1632 m2. Dom bol postavený v roku 1970 z hliny a tehál. V roku 2021 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má novú strechu, plastové okná, vodovody, elektrické rozvody, dlažby, plávajúce parkety, vnútorné aj vonkajšie omietky. Vchodové dvere sú bezpečnostné oceľové. Kúrenie je zabezpečené tepelným čerpadlom (GREEN), ktoré počas horúcich letných dní slúži ako klimatizácia. Verejný vodovod je zavedený - ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Odpadová voda sa odvádza do žumpy s čistiarňou. Celková úžitková plocha je 150 m2, vrátane garáže, hospodárskej budovy a pivnice. Za domom je záhrada o rozlohe 1200 m2, v ktorej sa nachádza okrem iného aj vinič.

Dispozícia rodinného domu:
- vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, 2 slnečné nepriechodné izby a obývačka, priestranná kuchyňa s veľkou špajzou.

Občianska vybavenosť obce: obchody, ambulancia obvodného lekára, pošta, škola, škôlka, futbalové ihrisko.

Obec Búč je známa vinárenská oblasť. Obec sa pýši Búčskym jazerom, ktoré je veľmi známe v kruhu rybárov. Lokalita sa nachádza vo vzdialenosti cca 35 km od Komárna, na 25 km od Štúrova - od známeho kúpaliska Vadaš, 15 km od Wellness Hotel Patince a v neposlednom rade na 3 km je piesočnatá pláž rieky Dunaj, ktorá ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít, a poskytuje veľa možností aj na vodné športy.

Podrobnejšie informácie poskytneme na tel. čísle 0908 740 042 alebo mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk .

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientsky servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a hypotekárne poradenstvo. 

SB REALITY s.r.o. - Kancelária KOMÁRNO
Palatínova 39
Komárno 945 01

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk