Rekreačná chata s veľkým pozemkom pri Dunaji, Radvaň nad Dunajom

CENA: 99.500,-€
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v obci Radvaň nad Dunajom, ktorý má priamy prístup k Dunaju. 
Rekreačná chata sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 5425 m2. Vstup na pozemok je z hlavnej cesty. Prípojka vody je na hranici pozemku. Pozemok disponuje vlastnou studňou. Prípojka elektriky je zrealizovaná z el. NN vedenia, ktoré sa nachádza na hranici pozemku a je pripojená na chatu. Vedenie plynu je priamo pri príjazdovej ceste vedúcej k tomuto pozemku.
Ide o lukratívny pozemok v krásnom a tichom prostredí s juhozápadnou orientáciou v tejto lokalite. Zo zadnej časti je priamy prístup k Dunaju, pozemok siaha až do vody. Šírka pozemku je optimálna na vybudovanie rodinného domu, resp. na vybudovanie budovy s polyfunkčným využitím. 
Rekreačná chata má rozlohu 56 m2 (úžitkovú plochu 98 m2), na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa so sprchou, WC a umývadlom, vonkajšia zastrešená terasa s otvoreným krbom. V murovanej prístavbe sa nachádza sklad. Na poschodí sú dve izby – samostatná spálňa a spoločenská izba. Kapacita je ideálne 4 – 5 osôb. Pri vstupe na poschodie cez vonkajšie schodisko sa nachádza balkón s výhľadom na cestu a čiastočne na Dunaj. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. Voda je z vlastnej studne úžitková – bezzávadná, ohrev vody je 80 l zásobníkom TÚV.
Chatka nebola dlhší čas využívaná a udržiavaná, čo sa prejavilo na jej horšom technickom stave.
Lokalita, v ktorej sa chata nachádza ponúka zaujímavé možnosti rôznych turistických, cyklistických a relaxačných aktivít. V 4 km blízkosti lokality sa nachádza termálne kúpalisko a vychýrený Wellness Patince. Priamy prístup k Dunaji poskytuje veľa možností na vodné športy. Ak ste vlastníkom motorového člnu, máte možnosť celoročného a chráneného kotvenia v MARINE Patince vzdialenej len cca 4 km od pozemku. Samotné spustenie a vytiahnutie vášho člnu na rieku bude realizovateľné aj priamo pri kompe. 
Kompa „Radvaň (SK) - Neszmély(HU)“, bola dokončená 11/2022 a nachádza len 170 m od pozemku. Ňou sa dostanete do Maďarska. Tým pádom je isté zhodnotenie a využitie pozemku v budúcnosti. 
Bližšie informácie poskytneme na tel. čísle +421 908 740042 alebo na mailovej adrese zsitvova@sbreality.sk .
Cena 99 500 € vrátane všetkých nákladov.


Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk