PREDAJ apartmánový dom, Patince kúpele

CENA: 370.000,- €

Ponúkame na predaj plne funkčný, zabehnutý, celoročne využívaný rekreačný objekt len 60 m od vstupu na termálne kúpalisko v areály Patince - kúpele.
V objekte je 8 apartmánov, všetky apartmány majú zariadenú kuchynku so spotrebičmi a jedálenským kútom, sociálne zariadenie s WC, dve samostatné izby - spálňu a obývačku. Pred vstupom do apartmánu je kryté sedenie.
Súčasťou objektu je aj správcovský byt s technickou miestnosťou, kryté sedenie pre správcu a státie na auto, sklad.
Vo dvore objektu je v lete využívaný detský bazén.
Objekt sa predáva: pozemok 1360 m2, zastavaná plocha 450 m2. Na pozemku sa okrem budovy nachádza detské ihrisko, altánok, 11 parkovacích miest pre klientov. Je napojený na všetky siete, elektrika 240 a 380 V, voda, kanalizácia a plyn, káblová TV, internet. Centrálne vykurovanie je plynom.
Kapacita komerčnej časti - 8 dvojizbových apartmánov, 32 pevných lôžok, v šiestich z nich je možnosť prístelky, teda max. kapacita je 38 lôžok.
Správcovský byt je samostatne použiteľný ako ďalší nadštandardný apartmán má na prízemí obývaciu časť s kuchynkou, sociálne zariadenie so sprchovým kútom, technickou miestnosťou (recepcia, sklad bielizne a kotolňa ). V podkroví sa nachádzajú dve samostatné spálne.
V objekte je k dispozícii aj malá úžitková záhradka, ovocné stromy, vinič, sklad náradia a uzamykateľná garáž na náradie a bicykle. Prostredie pri apartmánoch skrášľuje kvetinová výsadba, tuje, ruže atď..
Objekt bol kolaudovaný v roku 2007, je postavený z materiálu YTONG 300, celý je zateplený polystyrénom, strecha je kanadský šindeľ.
Všetky revízie sú z roku 2019.
Objekt sa predáva aj s kompletným zariadením, s pozemkom a stálou klientelou.

Podrobnejšie informácie poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

Ing. Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk