PREDAJ dom, Patince kúpele

CENA: 65.000, - €

Ponúkame na predaj útulný  dom vo vyhľadávanej lokalite južného Slovenska, v areály kúpeľov Patince. Dom s úžitkovou plochou 50 m2 stojí na 4 árovom pozemku. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných obytných miestností, kuchyne, predsiene, kúpeľne a toalety.  Z kuchyne je prístup na priestrannú murovanú terasu. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom el. energie alebo na tuhé palivo. Voda sa ohrieva v el. bojlery. Na pozemku a do domu je zavedená, elektrina, obecný vodovod, kanalizácia. Nehnuteľnosť disponuje aj vlastnou studňou.

Čím Vás môže osloviť táto lokalita a jej okolie?

- svojou históriou

- obľúbenými a zdraviu prospešnými termálnymi prameňmi

- príjemným okolím a blízkosťou rieky Dunaj

- Dunajskou cyklotrasou, ktorá patrí k tým najkrajším cyklistickým okruhom v Európe. Od mesta Donaueschingen v Nemecku až po hlavné mesto Maďarska Budapešť a meria 1 200 kilometrov

-blízkosťou okresného mesta Komárno a vyhľadávaným turistickým mestom Ostrihom (Esztergom)

Aj pre toto všetko sa stáva táto nehnuteľnosť ideálnym miestom na celoročné alebo  na prechodné bývanie pre budúcich majiteľov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI. 

Ing. Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk


PREDAJ apartmánový dom, Patince kúpele

CENA: 370.000,- €

Ponúkame na predaj plne funkčný, zabehnutý, celoročne využívaný rekreačný objekt len 60 m od vstupu na termálne kúpalisko v areály Patince - kúpele.
V objekte je 8 apartmánov, všetky apartmány majú zariadenú kuchynku so spotrebičmi a jedálenským kútom, sociálne zariadenie s WC, dve samostatné izby - spálňu a obývačku. Pred vstupom do apartmánu je kryté sedenie.
Súčasťou objektu je aj správcovský byt s technickou miestnosťou, kryté sedenie pre správcu a státie na auto, sklad.
Vo dvore objektu je v lete využívaný detský bazén.
Objekt sa predáva: pozemok 1360 m2, zastavaná plocha 450 m2. Na pozemku sa okrem budovy nachádza detské ihrisko, altánok, 11 parkovacích miest pre klientov. Je napojený na všetky siete, elektrika 240 a 380 V, voda, kanalizácia a plyn, káblová TV, internet. Centrálne vykurovanie je plynom.
Kapacita komerčnej časti - 8 dvojizbových apartmánov, 32 pevných lôžok, v šiestich z nich je možnosť prístelky, teda max. kapacita je 38 lôžok.
Správcovský byt je samostatne použiteľný ako ďalší nadštandardný apartmán má na prízemí obývaciu časť s kuchynkou, sociálne zariadenie so sprchovým kútom, technickou miestnosťou (recepcia, sklad bielizne a kotolňa ). V podkroví sa nachádzajú dve samostatné spálne.
V objekte je k dispozícii aj malá úžitková záhradka, ovocné stromy, vinič, sklad náradia a uzamykateľná garáž na náradie a bicykle. Prostredie pri apartmánoch skrášľuje kvetinová výsadba, tuje, ruže atď..
Objekt bol kolaudovaný v roku 2007, je postavený z materiálu YTONG 300, celý je zateplený polystyrénom, strecha je kanadský šindeľ.
Všetky revízie sú z roku 2019.
Objekt sa predáva aj s kompletným zariadením, s pozemkom a stálou klientelou.

Podrobnejšie informácie poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

Ing. Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk