Výborná ponuka! Penzión v rekreačnom areáli Patince

CENA: 42.000,- €

Ponúkame na predaj penzión v rekreačnom areáli Patince kúpele. Penzión je dvojpodlažný so zastavanou plochou 250 m2, úžitková plocha je 500 m2. Predáva sa kompletne zariadený. Na prízemí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s barovým pultom a výstupom na veľkú terasu, ďalej kuchyňa, skladové priestory a sociálne miestnosti. Penzión má 10 priestranných zariadených izieb, 4 izby sa nachádzajú na prízemí a ďalších 6 izieb s balkónom na poschodí, kde sú ďalšie skladové miestnosti a miestnosť pre personál. Penzión má kapacitu 32 osôb. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Objekt je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu, má aj vlastnú studňu. Penzión sa nachádza vo vyhľadávanej turistickej lokalite (v blízkosti Wellness Hotela Patince) má príjemnú atmosféru.

Bližšie informácie poskytneme na nižšie uvedenom telefónnom čísle.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

Pokiaľ nevyhovuje táto nehnuteľnosť vašim predstavám, kontaktujte telefonicky makléra, ktorý Vám pomôže nájsť vysnívanú nehnuteľnosť. Pre našich klientov nepretržite hľadáme nehnuteľnosti. Ponúknite.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo. 

Mgr. Agneša Zsitvová

Telefón: 0908 740 042

E-mail: zsitvova@sbreality.sk


PREDAJ apartmánový dom, Patince kúpele

CENA: 370.000,- €

Ponúkame na predaj plne funkčný, zabehnutý, celoročne využívaný rekreačný objekt len 60 m od vstupu na termálne kúpalisko v areály Patince - kúpele.
V objekte je 8 apartmánov, všetky apartmány majú zariadenú kuchynku so spotrebičmi a jedálenským kútom, sociálne zariadenie s WC, dve samostatné izby - spálňu a obývačku. Pred vstupom do apartmánu je kryté sedenie.
Súčasťou objektu je aj správcovský byt s technickou miestnosťou, kryté sedenie pre správcu a státie na auto, sklad.
Vo dvore objektu je v lete využívaný detský bazén.
Objekt sa predáva: pozemok 1360 m2, zastavaná plocha 450 m2. Na pozemku sa okrem budovy nachádza detské ihrisko, altánok, 11 parkovacích miest pre klientov. Je napojený na všetky siete, elektrika 240 a 380 V, voda, kanalizácia a plyn, káblová TV, internet. Centrálne vykurovanie je plynom.
Kapacita komerčnej časti - 8 dvojizbových apartmánov, 32 pevných lôžok, v šiestich z nich je možnosť prístelky, teda max. kapacita je 38 lôžok.
Správcovský byt je samostatne použiteľný ako ďalší nadštandardný apartmán má na prízemí obývaciu časť s kuchynkou, sociálne zariadenie so sprchovým kútom, technickou miestnosťou (recepcia, sklad bielizne a kotolňa ). V podkroví sa nachádzajú dve samostatné spálne.
V objekte je k dispozícii aj malá úžitková záhradka, ovocné stromy, vinič, sklad náradia a uzamykateľná garáž na náradie a bicykle. Prostredie pri apartmánoch skrášľuje kvetinová výsadba, tuje, ruže atď..
Objekt bol kolaudovaný v roku 2007, je postavený z materiálu YTONG 300, celý je zateplený polystyrénom, strecha je kanadský šindeľ.
Všetky revízie sú z roku 2019.
Objekt sa predáva aj s kompletným zariadením, s pozemkom a stálou klientelou.

Podrobnejšie informácie poskytneme na dole uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

Ing. Branislav Sádovský

Telefón: 0908 717 300

E-mail: sadovsky@sbreality.sk